OFM HASTANESİ Yükseliş, Mehmet Akif Cd. No:96, 07025 Kepez/Antalya
Çalışma Saatlerimiz
  • Pzt-Cum 08:00 - 20:00
    Cumartesi : 08:00 - 18:00
    Pazar : Kapalı
Bize Ulaşın

DHI Saç Ekimi

"Kalem tekniğinde(DHİ) diğer yöntemlerin aksine sadece iki aşama vardır, kalem tekniği iki aşamalı bir operasyondur, saç kökleri ense bölgesinden alınır ve kalemlere yerleştirilerek doğrudan saçsız bölgelere ekim yapılır, diğer yöntemlerde saç kökleri alındıktan sonra saatlerce dışarıda bekleyebiliyordu kalem tekniğinde böyle bir bekleme süresi yoktur, böylece saç kökleri canlılığını yitirmeden hemen ekim yapılmış olur. Kalem tekniğiyle saç ekimi (DHİ) yapılan saç ekiminin en önemli özelliği dikiş, iz ve kesiğe yola açmamasıdır, bu durum hastanın erken iyileşmesi ve sosyal hayatına dönmesi için çok önemlidir. Donör bölgeden ekilmek için alınan saç kökleri, saçların ekileceği alanlara herhangi bir delik ve kanal açılmadan özel kalemlerle direkt olarak ekilir"

Saç Ekimi Uygulama

Kalem Yöntemi ile Saçlarınıza yön verin

KALEM YÖNTEMİ İLE SAÇLARINIZA YÖN VERİN ! Kalem yöntemi (DHI) ile çok daha sık ekim mümkün olmaktadır. Zira kalemlerin (implanter’ların) ucu ince olduğundan daha fazla bölgeye erişilebilmektedir. İyi bir saç ekimi için ekilen saçların açıları ve derinlikleri önem taşır. Kalem ile yapılan ekimlerde uygun derinlik ve uygun açı çok kolay sağlanmaktadır. Yine kalemlerin ucu ince olduğundan ekim yapılacak bölgedeki daha önceden var olan saçlarınız zarar görmemektedir. Operasyon sonrası iyileşme, kanal açılmadan saç ekildiği için çok hızlı kolay olmaktadır ve iz bırakmamaktadır .Saç ekiminde doğal bir görünüme kavuşmak istiyorsanız mutlaka kalem yöntemini denemelisiniz .

Saç Ekimi Sonrası Yıkama

1.Kimler Saç Ekim yaptırabilir ?

Herhangi bir hastalığı olmayan 18 yaş üzerindeki Bay ve Bayan herkes Saç Ekimi yaptırabilir.

Saç Ekim Operasyonunun herhangi bir Riski bulunmamaktadır. Uzman Dr. Hakan Tetik bizzat uygulamayı gerçekleştirmektedir.

Saç Ekiminden sonra belirgin sonuç alabileceğiniz süre 1 yıldır.